Menu główne

 

Dane kontaktowe

 

Eurowarsztat

 

Moto
O firmie

 

 

Firma "Auto-Partner" powstała w roku 1990. Pierwsza siedziba firmy mieściła się przy ul. Morskiej 8. Kolejne miejsce działalności to ul. Bielicka 24a oraz Inowrocławska 1. W roku 1998 nastąpiła ostateczna przeprowadzka do nowego obiektu połączonego z magazynem hurtowym przy ul. Bielickiej 78. Od początku swego istnienia zajmowaliśmy się importem części zamiennych do samochodów zachodnich, sprzedawanych bezpośrednio z naszego magazynu - jak również realizacją indywidualnych zamówień na części. Systematyczne rozwijanie współpracy z_producentami części samochodowych, wymuszało nawiązywanie nowych kontaktów handlowych  i uruchomienie kolejnych przedstawicielstw firm, a to owocowało rozszerzaniem asortymentu towarów oferowanych naszym klientom.

W roku 2002 uzyskaliśmy autoryzację firmy Bosch w zakresie Bosch Car Service i dołączyliśmy do sieci warsztatów Bosch Service o najwyższym standardzie oferowanych usług.

 

 

Integracja z Group Auto Union

W roku 1999 AUTO-PARTNER został jednym ze współzałożycieli Group Auto Union Polska - grupy będącej oficjalnym członkiem dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji Group Auto Union International z siedzibą we Francji, zrzeszającej dystrybutorów części zamiennych w Europie, Brazylii i Turcji. GAU Polska jest platformą wspólnych zakupów i polityki marketingowej dystrybutorów działających na polskim rynku aftermarketowym, zorientowanych na kompleksową obsługę rynków lokalnych. Dzięki współpracy w ramach GAU Polska oraz GAU International firma AUTO-PARTNER rozwinęła stałe kontakty handlowe z wiodącymi producentami części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych, tym samym uzyskując natychmiastowy dostęp do szerokiego asortymentu produktów.

 
Nowości

PRO-TEC

Nowa usługa specjalistycznego czyszczenia układów wtryskowych i płukania silnika środkami PRO-TEC. (Klik)

 

 

------------------------------------------------

Szybki kontakt

Tel. 52 320-14-30
Tel. kom. 609 824 725

"Auto-Partner Polska" Sp.z o.o.
Spółka komandytowa
ul. Bielicka 78
85-135 Bydgoszcz

Mapka dojazdu